Погодьтеся, колектив, у якому працюєш, відіграє вагому роль у становленні особистості та самоствердженні, успішності та кар'єрному рості. Робота у компанії AVON пов'язана з людьми  з якими ми спілкуємось, приймаючи замовлення, кого реєструємо і розвиваємо, з ким працюємо та кого маємо у головуючих ролях. Завдяки компетентному відбору та професійному навчанню кадрів, колектив AVON спрямований надихати на нові звершення, ділитися своїми секретами успіху та підтримувати у нелегких ситуаціях.
     У 2085 районі AVON, що є одним із центральних районів України, а саме поєднав колектив переважно Черкас та Черкаської області, розвивається більше 40 Партнерів, які розкривають потенціал тисячної команди Представників. Історія успіху цих людей має різну часову протяжність  дехто з нами ще від початку розквіту бізнесу AVON в Україні, дехто приєднався досить недавно і робить перші кроки для реалізації власних цілей та бажань. 
   Насправді, точкою відліку історії в AVON прийнято вважати вибір особистого Консультанта чи Наставника  людей, індивідуальність яких є відображенням компанії. Зачасту ми чуємо як історії успішних, так й історії тих, у кого не склалось партнерство з AVON  рушієм, якою буде Ваша історія, є безпомилковий вибір свого Партнера. Обравши команду #Avon85team  нашу команду успішного 2085 району AVON, Ви уже робите своє правильне рішення.
     Завдяки зацікавленості у своїй роботі та нашій творчій співпраці з наступними Партнерами і створився цей сайт. Ми відкриті до нових можливостей і шукаємо до своєї команди нових людей, які цінують продукцію AVON. 

     Знайомтесь — digital-команда цілеспрямованих Патнерів компанії AVON     

Безверха Ірина

Партнер-Лідер AVON

Кущовенко Оксана

Партнер-Лідер AVON

Вигiднi пропозиції AVON

    У сучасному світі модно купувати через Інтернет. Наша команда пропонує Вам доступ до замовлення трендової продукції від Компанії №1 прямих продажів, що є косметичним Брендом №1 на ринку України, компанії з світовим визнанням, компанії із 21-річною історією в Україні та 132-річною історією успіху у світі  — AVON.

     Уже зараз Ви маєте можливість:

  • як клієнт — оформити замовлення продукції з діючих каталогів та отримати її зі складу через особистого консультанта AVON. Ми пропонуємо вдвічі вигідніші умови для замовлення, оскільки ми маємо можливість замовляти з двох каталогів одночасно  з національного, за допомогою Вітрини, та ПОСП  приймаємо через телефон та у Viber і WhatsApp
  • як постійний покупець — оформити дисконт на придбання продукції зі знижкою до 50% та отримання заохочувальних подарунків. Ми пропонуємо реєстраціїю по всій території України  від найменших сіл до міст-мільйонників. Реєстрація не зобов'язує робити постійні замовлення, це Ваша можливість відстрочення платежу та доступ до спеціальних пропозицій і розпродажу Представника
  • стати Партнером компанії — ми гарантуємо вигідні умови заробітку, підтримку та навчання, офіційний договір для громадян України чи фізичних осіб (одним із пунктів якого є пенсійне забезпечення), співпрацю з дружним колективом поціновувачів бізнесу з AVON

    Працювати у сфері краси, у всесвітньо відомій компанії, мати можливість кар'єрного росту та отримувати визнання за свої досягнення — це мрія кожного другого українця. 

   Ми звикли здійснювати мрії — звертайтесь! Зробіть свій вибір:

Зробити замовлення
Отримати дисконт
Стати партнером