Вигоди реєстрації


У наш час у кожної людини є численна кількість дисконтних карток у різних магазинах, і в той же час багато хто не знає, як ще можна економити на улюбленій продукції AVON, правда ж? Де ще Тобі запропонують постійну знижку від 10-30%? Правильно, тільки у нас!

Ми пропонуємо реєстраціїю по всій території України — від найменших сіл до міст-мільйонників.

Реєстрація дисконту ❌не зобов'язує робити постійні замовлення❌ це Твоя можливість відстрочення платежу та доступ до спеціальних пропозицій і розпродажу Представника.

Наша команда сайту доставляє не лише продукцію, ми даруємо з кожним засобом свято. А зареєстрованим клієнтам пропонуємо ще й приємний бонус із першим замовленням -25% знижки від ціни в каталогах на продукцію AVON, а також з 13 листопада до 27 грудня ще й подарунок після оплати першого замовлення — жіночий аромат Avon Cherish чи чоловічий аромат-новинка Avon Lucky Me на вибір.

Окрім постійної знижки 10-30% на замовлення, буде можливість взяти участь у заохочувальній Програмі розвитку нового Представника, розрахованої на перших п'ять кампаній (каталогів) співпраці та зібрати свою косметичку подарунків.

Отримай у передноворічний період вдвічі більше вигоди.

Особливістю співпраці в нашій команді є те, що ми випереджаємо всю Україну на 2 каталоги.
А у кінцевих два каталоги перед Новим роком всі наші зареєстровані клієнти мають можливість замовляти продукцію одночасно з 2-х каталогів:

  • з 13.11 до 4.12 - по 15/2020 і 1/2021
  • з 5.12 до 27.12 - по 16/2020 і 2/2021

Хіба це не круто?
Це твоя економія, оскільки можна вибрати найвигідніші пропозиції з обох каталогів і скористатись ними, розмістивши два окремих замовлення. А перед святами це виграшна нагода - можна добряче зекономити на подарунках.

Хочеш всі ці подарунки та ще й знижку на продукцію до 50%? Ми готові реєструвати Твій дисконт! Заповни форму нижче та очікуй на смс-підтвердження і дзвінок від Наставника.

Консультація по тел.: (093) 202 64 12 Яна Курбала (Менеджер з розвитку бізнесу AVON).Адреса проживання