Вигоди реєстрації


У наш час у кожної людини є численна кількість дисконтних карток у різних магазинах, і в той же час багато хто не знає, як ще можна економити на улюбленій продукції AVON, правда ж? Де ще Тобі запропонують постійну знижку від 10-30%? Правильно, тільки у нас!

Наша команда сайту доставляє не лише продукцію, ми даруємо з кожним засобом свято. А з 16 серпня до 26 вересня ще й приємний бонус із першим замовленням  туш для вій "Об'єм Безмежна довжина" за 1 грн. А вже опісля оплати 1-го замовлення  ще й жіночий аромат Avon LUMINATA чи чоловічий аромат SEGNO на вибір.

Не пропусти свій шанс! Реєструйся і розміщуй своє замовлення від 600 грн у період з 6 до 26 вересня та бери участь у розіграші 330-ти подарунків до Дня Представника. Програма накопичувальна: кожне замовлення від 600 грн дорівнює 1 шансу, більше замовлень у період з 6.09 до 26.09  більше шансів.


Окрім постійної знижки 10-30% на замовлення, буде можливість взяти участь у заохочувальній Програмі розвитку нового Представника, розрахованої на перших п'ять кампаній (каталогів) співпраці та зібрати свою косметичку подарунків.

Хочеш всі ці подарунки та ще й знижку на продукцію до 50%? Ми готові реєструвати Твій дисконт! Заповни форму нижче та очікуй на смс-підтвердження і дзвінок від Наставника.

Консультація по тел.: (093) 202 64 12 Яна Курбала (Менеджер з розвитку бізнесу AVON).Адреса проживання