Робота в компанії AVON напряму пов'язана із соціальною роботою, а саме благодійною та рекламною діяльністю.


Будучи компанією для жінок, ми розуміємо, що кожна жінка по-справжньому може бути красивою та щасливою лише тоді, коли вона здорова, а у її домі панує мир та злагода. Саме тому AVON вцілому, і наша команда зокрема бере активну участь у рішенні таких суттєвих жіночих проблем, як профілактика та лікування раку грудей, а також домашнє насильство.


Одна з найбільш масштабних соціальних благодійних програм AVON — «Разом проти раку молочної залози», стартувала в 1992 році у Великобританії. Вже сьогодні ця програма діє в 50 країнах світу. В Україні вона розпочала свою діяльність з 2001 року, фокусуючись на ключових показниках ранньої діагностики раку молочної залози — найпоширенішого онкологічного захворювання у жінок. Всі небайдужі клієнти AVON мають можливість підтримати у боротьбі за здорове життя, купуючи товари із символом рожевої стрічки.


2004 року AVON почала нову соціальну програму, яка спрямована на попередження можливих випадків насильства в сім'ї. «Скажи «НІ» домашньому насильству» стала першою інформаційною кампанією в цій сфері. Кошти від продажу продукції «Здійсни мрію» (зі символом безкінечності) спрямовуються на фінансування національної гарячої лінії з питань насильства.


Саме тому ми з упевнінестю можемо сказати про те, що AVON — це соціально відповідальна компанія, яка піклується не тільки про красу, а й про здоров'я і благополуччя жінок всього світу. І команда нашого району також відчайдушно дотримується своєї місії, тому нас часто можна побачити на благодійних акціях чи сімейних святкових дійствах (наприклад, Міжнародні Дні сім'ї, матерів, батьків, дітей та молоді).


Окрім того, ми стараємось урізноманітнити звичайний день перехожого українця яскравими барвами та приємними подарунками, і робимо це із задоволенням, оскільки посмішка на обличчях — це найбільша нагорода і визнання нашої роботи. З такою метою ми зачасту проводимо цікаві акції та беремо активну участь у місцевих та всеукраїнських заходах. Наша рекламна діяльність полягає не лише в ознойомленні співмешканців з перевагами продукції та можливостями в AVON, а й, у створенні атмосфери свята та гарного настрою (тематичні дійства — День повітряних кульок, День шоколаду), продовженні чарівності українок, завдяки майстеркласам з секретів макіяжу (акція до Дня поцілунку, beauty-вечірки) тощо.


Ми з командою 2085 району AVON з радістю розглянемо пропозиції співпраці, в першу чергу, в Черкаському та інших територіально близьких районах України, з компаніями чи організаціями інакшого спрямування, а також станемо гостями на Ваших ярмарках, святкуваннях, тематичних дійствах та конкурсах (зокрема, краси та молодих талантів). Ми працюємо на взаємовигідних умовах і розраховуємо на порядність та чесність з боку наших колег, у свою чергу завжди притримуємось поваги та будуємо чесні відносини.


Окрім масової співпраці, ми розглядаємо пропозиції партнерства у веденні бізнесу — взаємореклама на корпоративних зустрічах та в соціальних мережах, на факультативних заходах та у проведенні рекламних акцій, що розраховані на залучення аудиторії за допомогою проведення розіграшів з подарунками.

Якщо Ви шукаєте косметичну компанію для співпраці, спонсорства чи партнерства — звертайтесь!