1886 року AVON став першою у світі компанією краси в галузі соціального продажу — ще задовго до появи Інтернету і соціальних мереж, починаючи з роботи комівояжерів, які здійснювали продаж продукції "від дверей до дверей". Відтоді, щоразу шукаючи нові рішення та відповідаючи поклику часу, компанія з року в рік підтверджує свою незмінну першість.

  • AVON, як міжнародна компанія повного циклу, працює у більше ніж 150 країнах світу
  • Під брендом AVON випускається найбільша кількість косметичних продуктів у світі, що складає щорічно більше 450 нових одиниць
  • Кожний 4-й аромат, що продається в Україні  AVON
  • AVON очолює список найбільш соціально відповідальний компаній світу
  • ФОНД AVON для жінок  це найбільша корпоративна благодійна організація в світі, яка сфокусована на жіночих проблемах

    Я, Менеджер з розвитку бізнесу AVON в Україні, та моя команда успішних Партнерів запрошуємо Вас зробити свій вибір та приєднатись до мільйонної команди поціновувачів AVON у всьому світі. Ми готові поділитися своїми історіями успіху, щоб переконати Вас, що можливості AVON відкриті для кожного.

    Давайте знайомитись, я, Яна Курбала, розвиваюсь на даний момент на посаді Менеджера з продажів у ДП Ейвон Косметікс Юкрейн. На сьогодні  це основний мій дохід, який повністю забезпечує мої потреби та дає можливість вірити у майбутнє і здійснювати свої короткочасні та довготривалі плани. 

    Моя історія у компанії AVON, яка налічує уже 7 років, розпочалась ще з шкільної парти, коли я, як і більшість юних дівчат, обирала якісну продукцію для догляду та стильні аксесуари для трендового образу, і замовляла їх через свого Консультанта. Саме тому я впевнено можу сказати, що за ці роки я гарно розуміюсь у продукції та можу знайти індивідуальний підхід для вибору засобів, відповідно до особливостей чи вподобань клієнтів. Оскільки спробувавши продукцію, ми більше розуміємо про неї і можемо уже не лише прорекламувати її, а в той же час і порадити чи проконсультувати стосовно її переваг та недоліків. 

    Звісно, у кожному із нас на ментальному рівні, особливо в українських жінок, присутня неабияка відповідальність за збереження сімейного бюджету. Можна сказати, що можливість заощаджувати на засобах щоденного догляду і привела мене на наступний крок розвитку у компанії  реєстрацію Представником. На той час всі мої друзі та знайомі були очевидцями, наскільки якісну продукцію я замовляла, бачили моє захоплення від отриманих засобів, а також ні від кого не приховувала той факт, як легко отримати їх напряму зі складу. Тому, коли я стала Представником, мені непроблемно було зібрати своє перше та наступні замовлення серед свого кола спілкування, за що я мала одразу три вигоди  знижку на свій вибір з каталогу, грошовий еквівалент завдяки знижці на замовлення інших, а також подарунки. Та найбільше, і досі, я ціную сам процес обговорення та підбирання продукції, особливо, коли це чийсь подарунок, адже приносити радість іншим  це велична місія AVON.


     Завдяки такому досвіду, я можу бути корисною для своєї команди, оскільки знаю, як зібрати замовлення більше 3 000 гривень, забрати всі подарунки по Програмі розвитку нового Представника та в наступних заохочувальних програмах, а також допомогти отримати визнання у Президентському клубі AVON. Про нього розповім детальніше, оскільки найкращі Представники за досягнутим рівнем продажів мають щорічну можливість відчути себе особливими  отримати відзнаки у вигляді подарунків та грошових премій, а також пройтись по червоній доріжці на Конференції AVON та взяти участь у розіграші автомобіля. Побувавши хоч раз на такому дійстві, інтерес та захоплення до подальшої співпраці переповнюють; це той стимул, який дає наснагу не здаватись і переконує у правильності зробленого вибору  представництва в AVON.

    Саме досягнення у Президентському клубі Представників AVON відкрили для мене нові можливості. Як говорять, грошей ніколи не буває багато, особливо це я відчула, коли навчалась у вищому навчальному закладі. Отримуючи освіту за державні кошти, для того, щоб заощадити батьківський бюджет та заодно порадувати їх частішими зустрічами і подарунками, а також не пропускати можливості самореалізуватись та пізнавати світ  я стала Партнером компанії AVON (в той час ще їх Координаторами називали). Мій приклад та авторитет серед знайомих під час мого захоплення Представництвом AVON, допомогли успішно організувати креативну команду та пройти всі рівні Впевненого старту і надалі отримувати виплати кожних три тижні  так, Партнер щаслива людина, тому що отримує 17 зарплат у рік. Найбільше у роботі мене зацікавив вільний графік, оскільки я могла поєднувати навчання, роботу та вільний час, а також не обмежувати себе у відпочинку. Завдяки AVON я успішно закінчила університет з дипломом з відзнакою, а отримані якісні знання і досі допомагають мені у роботі. 

    Всі подарунки, премії, враження та події під час роботи Партнером, що продовжувалась 4 роки, просто не перерахувати. Але я ніколи не забуду свій перший телефон, куплений завдяки заробленим коштам, дорогі аксесуари та кухонний гарнітур, який прикрашає нашу оселю. Однією із незабутніх подій у Партнерстві є також особливий клуб найкращих  Зірковий клуб можливостей AVON, за перемогу у якому щорічно компанія на Конференції AVON визнає кращих з кращих за їхні командні результати, нагороджує грошовими преміями (так званими 18-ми зарплатами) та здійснює мрії своїх Партнерів  дарує автомобілі. Коли мені задають питання, що мене тримає стільки часу з компанією AVON, я відповідаю  безмежні можливості самореалізації, грандіозне визнання та, звісно, перспектива.


    Вагомим у розвитку став період навчання всім процесам у веденні бізнесу AVON  ще починаючи з клієнта і до Партнера завдяки Тренерам та Наставникам, я, як і інші колеги, отримувала знання online (вебінари, ролики, презентації продукції) і offline (зустрічі, тренінги, майстеркласи). Така значуща підтримка і допомогла мені досягнути теперішніх результатів. Серед навчальних проектів рушійними для мене стали Avon Digital Академія та Makeup Академія, які не лише дали цінні знання стосовно ведення бізнесу в індустрії краси, допомогли стати спеціалістом у підборі косметичних засобів та відкрили можливості розвитку online, а й відкрили нові перспективи кар'єрного росту.

    Як Ви уже зрозуміли, 7-річна історія в AVON привела мене на посаду Менеджера із продажів цієї компанії. Зараз я можу впевнено сказати, що я успішна бізнес-леді, мені у роботі допомагає новенький Volkswagen Polo, і це вже друга автівка від компанії. Завдяки своєму досвіду роботи, я готова навчити досягати таких, і ще кращих успіхів. Я дозволяю собі запрошувати Вас до команди, оскільки я знаю, що можу Вам допомогти досягнути поставлених цілей у будь-якій ролі  чи клієнта, чи Представника, чи Партнера,  тому що я сама була такою ж, я пройшла цей шлях, і з власного досвіду знаю, що на кожному етапі знайомства з можливостями компанії AVON можна показувати максимальні результати і отримувати за це максимальну винагороду та визнання.

   Сьогодні я продовжую втілювати не лише мрії своїх клієнтів чи команди Представників, як раніше, я маю дуже важливу місію Менеджера з розвитку бізнесу на вивіреній території  засвітити нові зірки на Алеї слави у нашому офісі AVON, допомогти і навчити свою тисячну команду Партнерів та Представників перемагати, досягати нових висот та вести за собою до стабільного фінансового забезпечення, процвітання особистого та сімейного бізнесу в AVON. У кожного із нашої теперішньої команди  своя історія успіху, всі ми різні  і за віком, і сімейним станом, і соціальним забезпеченням, і за можливостями... та об'єднує нас любов до AVON і бажання кращого майбутнього  майбутнього, яке створюємо ми самі!

    Я горджуся своєю командою 2085 району  кожним Партнером, Представником та Клієнтом AVON. Разом ми сильна команда, спрямована на досягнення результатів. Ми переймаємо досвід один одного, ділимось набутками та головне  підтримуємо і навчаємо тих, кого беремо у свою команду.

   Запрошуємо Вас стати частиною нашої дружної сім'ї AVON і уже сьогодні почати змінювати своє життя, втілювати давно загадані плани та розвиватись разом з AVON. Реєструйтесь уже зараз!